Зошто Изберете нас

Специјализирана за производи од стакло
  • Квалитет

    Нашата фабрика имаат напредни машини и одлични техничари, развој и производство се нашите предности.
  • Акции

    За моментов најпопуларните модели и меѓународни стандардни модели имаме доволно акции за цел на големо и веднаш пратката.
  • услуги

    Од производство, печатење, пакување и превозот ќе се обезбеди еден чекор услуга, спаси повеќе трошоци за вас.

за компанијата

Ние расте со вас!

Xuzhou Erose производи од стакло копродукции, Ltd е професионална снабдувач ангажирани во развој, производство, печатење, пакување, акции, продажба и сервис на цевчести стаклени производи за многу години, и овој материјал на овој популарен и заштита на животната средина материјал, главните производи се фармацевтските стаклени шишенца, лабораториска стаклена епрувета и шишиња, шишиња козметика пакување, храна стаклени тегли складирање, стакло чај производи, подарок пакување и декорација на стаклени шишиња, и посебни кориснички стакло производи. Производи со висок квалитет, модерен, широко се користат во различни пакување област, не само што имаат широка маса на пазарот на продажбата на домашниот пазар, повеќе производи се извезуваат во Европа, Америка, Азија и во други земји.

Прочитај повеќе