Кина борсиликатно стакло Херметички канистер со бамбус капак и Тегла Силиконски прстен за дихтување за чување на Кенди Чај Cookie Ореви Житни производители и добавувачи | Erose стакло

Борсиликатно стакло Херметички канистер со бамбус капак и Тегла Силиконски прстен за дихтување за чување на Кенди Чај Cookie Ореви Житни

Краток опис:

Борсиликатно стакло Херметички канистер со бамбус капак и Тегла Силиконски прстен за дихтување за чување на Кенди Чај Cookie Ореви Житни

Висок боросиликатно стакло тегла се користи во повеќе страни, овој вид материјал е 100% храна одделение материјал, како и со високи транспарентен, во производи за пакување, складирање, изложување и дома окружување може да покаже повеќе совршена. Добредојдовте да нарачате.

 

Материјал: Висока борсиликатно стакло

Големина: дијаметар 55mm дијаметар 110mm

MOQ: 1000pcs

достапни кориснички услуги: големина, боја, печатење, пакување кутија, налепница етикети и така натаму


детали за производот

Тагови производ

предмети  Борсиликатно стакло Херметички канистер со бамбус капак и Тегла Силиконски прстен за дихтување за чување на Кенди Чај Cookie Ореви Житни
материјал висок боросиликатно стакло
големина Нормална големина или обичај прави посебна големина
капа запечатување капак бамбус дрво
боја Стакло оригиналната боја: Јасно
печатење Artwork Обложување, печатење на екран, печатење Златна, Сребрена, печатење, мрзнување, галванизација, сенки, Мет, Блесок и така натаму.
пакување Стандардна безбедно извезуваат картони долги превозот
Пример Бесплатен примерок во нашите акции. Или да направи примероци, како вашиот дизајн.
примерок време 3 ~ 15 дена
време на испорака акции 3 ~ 5 дена
Масовно време на испорака 15 ~ 30 дена
начин на плаќање T / T, Western Union, пари Грам
испорака Мала количина од експрес, стоки на големо од страна на морето превозот
Напомена  
  • Претходно:
  • Следно: