компанијата

Xuzhou Erose производи од стакло копродукции, Ltd  е професионална снабдувач ангажирани во развој, производство, печатење, пакување, акции, продажба и сервис на цевчести стаклени производи за многу години, и овој материјал на овој популарен и заштита на животната средина материјал, главните производи се фармацевтските стаклени шишенца, лабораториска стаклена епрувета и шишиња, шишиња козметика пакување, храна стаклени тегли складирање, стакло чај производи, подарок пакување и декорација на стаклени шишиња, и посебни кориснички стакло производи. Производи со висок квалитет, модерен, широко се користат во различни пакување област, не само што имаат широка маса на пазарот на продажбата на домашниот пазар, повеќе производи се извезуваат во Европа, Америка, Азија и во други земји.

Erose стакло во текот на годините секогаш да се почитуваат "квалитет на производи со цел да се преживее, кредибилитет и развој" деловни цели. Посветени на обезбедување на вас со високо-квалитетни производи и квалитетни услуги. Имаат професионален, посветен на дизајн за управување со тим, од дизајн на производи, мувла одлуки, обликување, печатење на производи, пакување на производот, за секој аспект и процеси се ригорозно тестирање и контрола.

Erose стакло секогаш го имплементираат концептот на создавање на вредност на клиентите, повеќе производи се ОЕМ и ODM, за клиенти прилагодени производи да се задоволат потребите на различни корисници, и постојано да им обезбеди на клиентите со решенија и предлози. Понатамошно истражување и иновации, како и совршеност.

Топло ви посакам добредојде и отворањето на границите на комуникација. Ние ги синхронизирате со вашиот идеален партнер!

за нас