Кина, за стегање на вратот јасно боросиликатно стаклено шише со капак плута за пакување чај лист, бонбони, храна, семе, мостра, моќ, таблети и така натаму. производители и добавувачи | Erose стакло

стегање на вратот јасно боросиликатно стаклено шише со капак плута за пакување чај лист, бонбони, храна, семе, мостра, моќ, таблети и така натаму.

Краток опис:

стегање врат стаклено шише со капак плута за пакување чај лист, материјалот е борсиликатно стакло храна одделение, тоа може директно да се користи за пакување на бонбони, храна, семе, мостра, моќ, таблети и така натаму, и за овие големина имаме присутни godos, добредојдени да нарачате големо и мало.

 

Големина: 20ml до 1000ml

Кол. 37мм до 78mm

Стил: јасно стаклено шише со капак плута, за стегање на вратот

Резерви: 10000pcs

MOQ: 1000pcs


детали за производот

Тагови производ

  предмети  стегање на вратот јасно боросиликатно стаклено шише со капак плута за пакување чај лист, бонбони, храна, семе, мостра, моќ, таблети и така натаму.
материјал  тубуларна стакло
големина Нормална големина или обичај прави посебна големина
капа  капак плута
боја Стакло оригиналната боја: Јасно
печатење Artwork

Обложување, печатење на екран, печатење Златна, Сребрена, печатење, мрзнување, галванизација, сенки, Мет, Блесок и така натаму.

пакување Стандардна безбедно извезуваат картони долги превозот
Пример Бесплатен примерок во нашите акции. Или да направи примероци, како вашиот дизајн.
примерок време 3 ~ 15 дена
време на испорака акции 3 ~ 5 дена
Масовно време на испорака 15 ~ 30 дена
начин на плаќање T / T, Western Union, пари Грам
испорака Мала количина од експрес, стоки на големо од страна на морето превозот
Напомена  претставува стоки

 

1-6

1-6 +

 

 
  • Претходно:
  • Следно: