China 10ml amber shishe parfum qelqi me argjend ari prodhuesit ngjyrë të zezë vidë pompë spërkatës dhe furnizuesit | Erose Glass

10ml amber shishe parfum qelqi me argjend ari ngjyrë të zezë vidë pompë spërkatës

Përshkrim i shkurtër:

Tona shishe qelqi parfum janë bërë nga të qartë ose qelibar qelqi me tuba, trashësia e saj është afër në 1mm, por ajo duhet të larta transparent, për parfum klasën e lartë paketim kjo është zgjidhja më e mirë, dhe të gjithë ata mund të jetë bërë me porosi, si madhësia e shishe qelqi, pompë spërkatës, logo, paketim, etiketë dhe kështu me radhë, ju duhet vetëm për të na tregoni idetë tuaja, ne do t'ju japë sugjerime të mëtejshme, dhe të furnizimit të produkteve të përsosur. Le të fillojmë tani.

 

Size: 10ml

Shishe qafë: vidë

Moq: 10000pcs

Logo: bërë Custom


Detail Product

Produkt Tags

artikuj 10ml amber shishe parfum qelqi me argjend ari ngjyrë të zezë vidë pompë spërkatës
material qelqi tuba
madhësi Madhësia normale apo bërë me porosi madhësi të veçantë
kapak pompë alumini spërkatës, vidë qafën
Ngjyrë Glass ngjyra origjinale: Clear, amber
Shtypi Artwork Veshje, shtypjen Screen, shtypje Golden, Silver, shtypje, Frosting, Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë.
paketim Standard sigurt eksportuar me distancë të largët kartona të anijeve
mostër mostër të lirë në magazinë tonë. Ose të bëjë mostra si dizajnit tuaj.
koha mostër 3 ~ 15 ditë
Koha Stoqet dorëzimit 3 ~ 5 ditë
Koha e dorëzimit Bulk 15 ~ 30 ditë
Way pagesa T / T, Western Union, Money Gram
ngarkesë sasi e vogël me, mallrave të shprehur pjesa më e madhe nga të anijeve në det
vërejtje    • Previous:
  • Next: