China Kapsula paketim shishe qelqi me prodhuesit kapak tape dhe furnizuesit | Erose Glass

Kapsula shishe paketim qelqi me kapak tape

Përshkrim i shkurtër:

shishe qelqi me diametër të madh tona / shishe (diametër 30mm të 80mm) janë bërë në të qartë qelqi lartë borosilicate, dhe të gjitha shishe qelqi mund të jetë bërë me porosi në madhësi të ndryshme, ngjyra, shtypjen, paketimin dhe kështu me radhë, dhe ngjyra dhe logo që kanë të bëjnë të ketë më shumë mënyra , si Veshje, shtypjen ekran, shtypjen e Artë, argjendi, shtypjen, Frosting, UV Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë. cap saj kanë aluinum kapak, kapak plastike ose tape tapë, dhe usages e saj kryesore është për paketim dhe ekranit, si farmaci (kapsulë, pilula), karamele / Ëmbëlsirat, erëz, pods vanilje, të lirshme çaj fletë, drithëra, fara, kozmetike, e thatë arra, dhurata DIY mesazh, particals vogla dhe kështu me radhë.

Ju mund të na tregoni përdorimin tuaj të detajuar dhe ide, ne do t'ju japë sugjerim më të mirë dhe të furnizimit të produkteve të përsosur.

 

Glass ngjyra origjinale: Clear

Diametri: 30 ~ 80mm

Gjatesia: 40mm të 220mm

Moq: 10000pcs

Bërë me porosi: madhësia, ngjyra, shtypje, logo, paketim


Detail Product

Produkt Tags

 

artikuj Kapsula shishe paketim qelqi me kapak tape
material Lartë qelqi borosilicate
madhësi Madhësia normale apo bërë me porosi madhësi të veçantë
kapak Alumini vidhos kapak
Ngjyrë Glass ngjyra origjinale: Clear
Shtypi Artwork

Veshje, shtypjen Screen, shtypje Golden, Silver, shtypje, Frosting, Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë.

paketim Standard sigurt eksportuar me distancë të largët kartona të anijeve
mostër Mostër të lirë në magazinë tonë. Të mostrave të reja si dizajn detaje.
koha mostër 3 ~ 15 ditë
Koha Stoqet dorëzimit 3 ~ 5 ditë
Koha e dorëzimit Bulk 15 ~ 30 ditë
Way pagesa T / T, Western Union, Money Gram
ngarkesë sasi e vogël me, mallrave të shprehur pjesa më e madhe nga të anijeve në det
vërejtje  

 


  • Previous:
  • Next: