China rekrutues qafe qartë shishe qelqi borosilicate me kapak tape për paketim gjethe çaji, karamele, ushqim, fara, mostër, pushtetin, pilula dhe kështu me radhë. prodhuesit dhe furnizuesit | Erose Glass

rekrutues qafe qartë shishe qelqi borosilicate me kapak tape për paketim gjethe çaji, karamele, ushqim, fara, mostër, pushtetin, pilula dhe kështu me radhë.

Përshkrim i shkurtër:

rekrutues shishe qelqi qafë me kapak tape për paketim gjethe çaji, materiali është klasën e ushqimit qelqi borosilicate, ajo mund të përdoret direkt për paketim karamele, ushqim, fara, mostër, pushtetin, pilula dhe kështu me radhë, dhe për këto madhësi kemi godos të pranishëm, mirëpritur për të porositur dhe me shumicë.

 

Size: 20ml të 1000ml

Dia. 37mm te 78mm

Style: shishe të qartë qelqi me kapak tape, rekrutues qafën

Stoqet: 10000pcs

Moq: 1000pcs


Detail Product

Produkt Tags

  artikuj  rekrutues qafe qartë shishe qelqi borosilicate me kapak tape për paketim gjethe çaji, karamele, ushqim, fara, mostër, pushtetin, pilula dhe kështu me radhë.
material  qelqi tubular
madhësi Madhësia normale apo bërë me porosi madhësi të veçantë
kapak  lid tape
Ngjyrë Glass ngjyra origjinale: Clear
Shtypi Artwork

Veshje, shtypjen Screen, shtypje Golden, Silver, shtypje, Frosting, Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë.

paketim Standard sigurt eksportuar me distancë të largët kartona të anijeve
mostër mostër të lirë në magazinë tonë. Ose të bëjë mostra si dizajnit tuaj.
koha mostër 3 ~ 15 ditë
Koha Stoqet dorëzimit 3 ~ 5 ditë
Koha e dorëzimit Bulk 15 ~ 30 ditë
Way pagesa T / T, Western Union, Money Gram
ngarkesë sasi e vogël me, mallrave të shprehur pjesa më e madhe nga të anijeve në det
vërejtje  mallrave të pranishëm

 

1-6

1-6 +

 

 
  • Previous:
  • Next: