FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

çfarë të bëni nëse unë dua të bëra me porosi stilin e vet?

 Së pari, ju duhet të na dërgoni një hetim, na tregoni madhësinë e saj të detajuar dhe formën, në qoftë se ju keni vizatim apo fotografi, pls na e furnizimit; Së dyti, të konfirmuar të hollësishme për sasinë, logo shtypje, paketim, përdorimin dhe kështu me radhë, ne do të ju jap disa sugjerime në bazë të përvojës sonë, dhe të ju dërgojnë citat të detajuar; Së treti, në qoftë se ju mendoni se oferta jonë është në rregull, pls na informoni, ne do të fillojmë për të mostrave për ju, pas konfirmimit mostra të prodhimit pjesa më e madhe do të fillojë.  

Çfarë është procesi i rendit?

a. Hetim tani --- na japin të gjitha kërkesat detaje, si madhësia, ngjyra, shtypjen, përdorimin, sasinë, vendin e dorëzimit.

b. Citat --- citat zyrtare na formojnë me të gjitha specifikimet detaje.

c. Printime fotografi --- PDF, Ai, CDR, PSD, zgjidhja fotografia duhet të jetë së paku 300 dpi.

d. Mostër production-- ne do të sipas kërkesave tuaja për të mostrave dhe të postoni në ju.

e. Pagesa Termat-depozitë të parë, bilanci paguar para se të anijeve.

f. Prodhimi Bulk --- herë kampione konfirmuar dhe kemi marrë depozitave, prodhimi do të fillojë.

G. Shipping --- nga deti, ajri apo ekspres. 

Çfarë është moq?

Për rezervat moq është 1 kuti kartoni, për pikën doganore bëri MOQ është nga 1000 në 10000pcs, MOQ të ndryshme pika janë gjithashtu të ndryshme. 

ajo që për mostrat?

Për rezervat mostrat ne do të furnizojë lirisht <3pcs, koha: 3days

Për mostrat e bërë me porosi kostoja është nga USD50 për më shumë, bazuar në kërkesat e detaje.

çfarë është termat çmimeve?

Përputhje me kërkesat tuaja mund të jetë FOB, CFR, CIF. 

Çfarë është porti juaj më i afërt në det?

port Shanghai, China 

Çfarë kushtet e pagesës?

T / T, gram Money, Western Union

Çfarë është kohën e dorëzimit?

Për rezervat pa ndonjë trajtimin e veçantë që mund të transportohen në 3 ~ 5days.

 Për produktet me porosi të bëra koha është rreth 15 ~ 30 ditë. 

çfarë është mënyra më e anijeve?

Për transportin detar ndërkombëtar zakonisht kanë 3 lloje, nga deti, nga ajri, nga express, kostoja është nga më e lirë të lartë, koha është nga më të shkurtër;

Kur ju të konfirmuar produkte detaje dhe sasinë e porosisë, pls na informoni të zhvillohet ofrimit detaje, ne do të llogaritur madhësinë e saj Paketimi dhe ju rekomandojmë më të mirë të anijeve mënyrë ekonomike. 

çfarë të bëni nëse nuk është thyer copë kur unë të marrë atë?

Kur mallrat arrijnë depo tuaj, pls herë të parë për të kontrolluar paketimin e saj dhe hapjen e tyre, në qoftë se ka copë e thyer, pls të marrë fotografitë seveal për ne, dhe të konfirmojë sasi të detajuar, ne do të japim kosto njëjtë kompensuar. 

Duan të punojnë me ne?