China dora bërë xhami dekoratë kube me prodhuesit druri bazë dhe furnizuesit | Erose Glass

dora bërë xhami dekoratë kube me bazë druri

Përshkrim i shkurtër:


 • Materiali: High qelqi borosilicate
 • Madhësi: Dia.90mm të 200mm
 • Moq: 1000pcs
 • Perdorimi: dhurata, ekran, stolisje
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikuj Hand bërë xhami dekoratë kube me bazë druri
  material Lartë qelqi borosilicate
  madhësi Madhësia normale apo bërë me porosi madhësi të veçantë
  bazë dru
  Ngjyrë Glass ngjyra origjinale: Clear
  Shtypi Artwork Veshje, shtypjen Screen, shtypje Golden, Silver, shtypje, Frosting, Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë.
  paketim Standard sigurt eksportuar me distancë të largët kartona të anijeve
  mostër mostër të lirë në magazinë tonë. Ose të bëjë mostra si dizajnit tuaj.
  koha mostër 3 ~ 15 ditë
  Koha Stoqet dorëzimit 3 ~ 5 ditë
  Koha e dorëzimit Bulk 15 ~ 30 ditë
  Way pagesa T / T, Western Union, Money Gram
  ngarkesë sasi e vogël me, mallrave të shprehur pjesa më e madhe nga të anijeve në det
  vërejtje  

  Më shumë fotografi:

  4514881956_582032541 4351919577_920350397.640x640 12


 • Previous:
 • Next: