China borosilicate lartë kavanoz me prodhuesit kapak tape dhe furnizuesit | Erose Glass

jar lartë qelqi borosilicate me kapak tape

Përshkrim i shkurtër:


 • Materiali: High qelqi borosilicate
 • Madhësi: Dia.20mm të 200mm
 • Moq: 1000pcs
 • Perdorimi: Ushqimi / biskota / storage erëz, dhuratë, stolisje
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikuj përshtatur differen t madhësive kavanoz lartë borosilicate qelqi me kapak tape
  material Lartë qelqi borosilicate
  madhësi Madhësia normale apo bërë me porosi madhësi të veçantë
  kapak Cork kapak, kapak bambu, kapak druri, kapak qelqi, kapak metali, kapak plastike
  Ngjyrë Glass ngjyra origjinale: Clear, amber
  Shtypi Artwork Veshje, shtypjen Screen, shtypje Golden, Silver, shtypje, Frosting, Electroplating, mbrojtje nga drita, Matt, Shine dhe kështu me radhë.
  paketim Standard sigurt eksportuar me distancë të largët kartona të anijeve
  mostër mostër të lirë në magazinë tonë. Ose të bëjë mostra si dizajnit tuaj.
  koha mostër 3 ~ 15 ditë
  Koha Stoqet dorëzimit 3 ~ 5 ditë
  Koha e dorëzimit Bulk 15 ~ 30 ditë
  Way pagesa T / T, Western Union, Money Gram
  ngarkesë sasi e vogël me, mallrave të shprehur pjesa më e madhe nga të anijeve në det
  vërejtje  

  Më shumë fotografi:

  differentr përshtatur madhësive kavanoz qelqi të lartë borosilicate me kapak tape (2) differentr përshtatur madhësive kavanoz qelqi të lartë borosilicate me kapak tape (5) differentr përshtatur madhësive enë qelqi borosilikat lartë me kapak tape (4) differentr përshtatur madhësive kavanoz qelqi të lartë borosilicate me kapak tape (3)


 • Previous:
 • Next: